BATEMAG

Walking Excavator 4 - 15 Ton

Maksimum düzeylerde teknoloji

Bu ekskavatörlerin olağanüstü ana yapısı Weldox 700 900 özel çeliklerden oluşmaktadır.

WELDOX 700 minimum 700N/mm2 akma sınırlı yapısal bir çeliktir ve iyi mekanik, esneklik ve mükemmel kaynaklanabilirlik özellikleri arasında en iyi kombinasyonu temsil etmektedir. Weldox 900, birinci sınıf işlenebilirliğin eklendiği dayanıklılık ve sağlamlığın benzersiz bir bileşimini sunan yüksek düzeyde dirençli (900N/mm2) çeliktir. Hafifliğin belirleyici faktör olduğu taşıyıcı yapılara yöneliktir, ekskavatörün ana kollarının oluşturulmasında kullanılır.

Dizel motorlar: sadece dünyanın en iyi üretimi olan su soğutmalı, tümü yürürlükteki TIER IV normlarına cevap veren Deutz ve Kubota motorları kullanmaktayız, bu markalar makinenin masraflı durma sürelerini engellemek için tüm dünyada destek ve kısa sürelerde yedek parça garantisi vermektedirler. Kurulu güçler 28 Kw’dan 110 Kw’a kadardır. Zararlı emisyonları daha da azaltmak için tüm seriye antipartikül filtreler takılabilir.

Hidrolik sistem: TÜM ekskavatörlerimizde, bu tür sistemde dünyanın en büyük üreticisi olan Bosch-Rexroth firmasının üretimi load sensing (yük algılama) hidrolik sistemleri bulunmaktadır. Batemag ekskavatörlerde kullanılan “flow sharing” LUDV teknolojisi şu avantajları sağlamaya olanak tanımaktadır: hareketlerin kontrolünde mükemmel hassasiyet, herhangi bir durumda birden fazla hareketi aynı anda kontrol etme olanağı, çok sayıda seçenek mevcudiyeti, bu sistem çeşitli kullanımların çalışma basınçlarından bağımsız olarak pompa tarafından dağıtılan yağ akışının dağılımı yapar.

LUDV kontrol sistemleri çok sayıda eş zamanlı ve biri diğerinden bağımsız harekete olanak sağlar.

Ayrıca, P.70 2WD modelden itibaren Batemag ekskavatörleri çift yer değiştirme hızı ve 50/50 hidrolik akışkan dağılımlı bağımsız hidrostatik pompa ile donatılmışlardır, bu frezeler, ormancılıktaki biçme makineleri, yıkım çekiçleri ve kıskaçları vb. aksesuarların kullanımı sırasında maksimum performansları garanti ederek ana devirden tam bağımsızlık elde etmeye olanak tanımaktadır.

Son derece konforlu, Grammar havalı amortisörlü koltuklu, ısıtmalı ve elektrikli komutlarla ayarlanabilen, standart otomatik klimaya bağlı, açılabilir ön camlı ve minijoystick’li servo kumandalı sürücü bölümü Batemag ekskavatörü mükemmel performanslar, hassasiyet ve kalite için yüksek düzeyde konforlu bir araç kılmaktadırlar.Batemag by FORESTAL SERVICE des Thaler Karl & Co. KG
Via dell´Adige, 10 39040 Cortaccia (BZ)  - P Iva: 02768000214